משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

בדיקת ציוד כיבוי אש

בכל מבנה ציבורי ופרטי חייב שיהיה ציוד כיבוי אש, בין היתר מדובר על צינור כיבוי אש, ספירלנקרים, מטפים, מתזים, זרנוק כיבוי אש ועוד. כל אחד מהפרטים הנ"ל צריך להיות תקין ולעמוד בתקן על פי מכון התקנים וכן לעבור בדיקת ציוד כיבוי אש. 

מטרת בדיקת ציוד כיבוי אש היא לוודא שהציוד אכן בר שימוש, מכמה היבטים. ראשית, שהוא עובד ראוי, כלומר אין בו שום קלקול או תקלה, שנית,שהוא מתאים למקום בו הוא מותקן, שלוש, שניתן לעשות בו שימוש באופן מיידי. 

בדיקת ציוד כיבוי אש היא דבר שנעשה אך ורק על ידי חברות מקצועיות שמתמחות בנושא ובדרך כלל הן מבצעות את הבדיקה במספר מצבים:

ראשית - אם משהו לא טוב בציוד אז הן מבצעות בדיקה בשביל לבחון מה לא טוב בו.

שנית - אחת לתקופה יש צורך לבדיקה תחזוקה, בדיקה זו קובעת האם הציוד תקין וניתן עדיין להשתמש בו.

שלוש - במקרים ונערכים תרגילים שכוללים שימוש בצינור כיבוי אש, זרנוק כיבוי אש או כל פריט אחר בציוד כיבוי אש, אז אם הציוד איננו תקין, יתבצע לאחר מכן בדיקת ציוד כיבוי אש בשביל לבחון מה לא תקין בו. 

הבדיקה תכלול, בדיקת מטפים, מתזים, ברזי שריפה, עמדות כיבוי אש, מערכות ספרילנקרים, חדרי משאבות, מערכות גילוי עשן ועוד. מדובר על בדיקות מקיפות, שבוחנות המערכות עובדות כפי שהן אמורות לעבוד, האם הן הן נקיות, עומדות בתקנים שלהן, השימוש בהן קל ונגיש, האם הן מפיקות את התוצר שאנחנו מצפים שהן יפיקו. במידה ויש בעיה עם הציוד, אז מתחילה בדיקה איפה הבעיה וכיצד יש לטפל בה. חשוב לזכור כל פרט שאיננו תקין ומפריע לציוד לבצע את עבודתו חייב להיות מתוקן אחרת לא ניתן יהיה להשתמש בו, אם לא יהיה ניתן לתקן אז מוצאים את הפריט משימוש שכן הוא עלול לסכן את האנשים. 

בסיום הבדיקה, יש להגיש דו"ח מלא אודות תוצאות הבדיקה, המסקנות שלה, והמלצות עתידיות. הדו"ח צריך להיות חתום עם תאריך בשביל שיהיה ניתן לבצע מעקב בעתיד. 

אם אתם מחפשים חברה שמתמחה בבדיקת ציוד כיבוי אש, אתם מוזמנים לפנות אלינו ללחץ משאבות, אנחנו חברה מובילה בתחום ונשמח להעמיד לרשותכם צוות שיעזור לכם לבצע בדיקות אלו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות בדיקות מסוג זה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בדיקת תקינות ספרינקלרים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
בדיקת ציוד כיבוי אש
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים