משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

ביקורת לעמדות כיבוי אש 

אחד מהאישורים הנדרשים לאכלוס של מבנה מגורים או מבנה עסקים, הוא מטעם הרשות הארצית לכבאות והצלה, מדובר על אישור שהבניין עומד בכל התקנים הנדרשים בשביל לאכלס בניין, שיש בו יציאות חירום, שהוא מרווח, פתחים ויציאות ברורים, מערכות מיזוג אוויר ועוד. בין היתר גם כל בניין נדרש להעמיד עמדות ציוד כיבוי אש אשר צריכות גם לעבור ביקורת מעת לעת. 

ציוד כיבוי אש צריך להיות ציוד מגוון, תקין ולעמוד על פי תקן מכון התקנים. מדובר בציוד שאמור לשרת את דיריי הבניין במקרה ופורצת שריפה. כמו כן יש לוודא שנערכת ביקורת לעמדות כיבוי אש לפי תקן מכון התקנים באופן קבוע, תוך קבלת אישר על הביקורת ועל תקינות הציוד, כך שאם חס וחלילה יקרה משהו, יהיה ניתן לעקוב אחרי האופן בו הציוד עשה את עבודתו. 

כאשר אנחנו מדברים על ציוד כיבוי אש, אנחנו מדברים על שורה של פריטים, לדוגמא, ספרילנקרים, מטפים, מתזים, מנדפים, גלגלון כיבוי אש וכן גלאים שונים שאמורים להתריע על פריצת שרפה. כל אחד מהפריטים יש לו תפקיד חשוב במניעת שריפה או לחילופין במיגורה, במקרה והיא פורצת. במידה ומדובר בשרפה גדולה הרי שהציוד אמור להספיק עד שיגיע מכבי אש ויטפלו בה.

הביקורת לעמדות כיבוי אש אמורה לבחון את תקינות הציוד, אך לפני כן הביקורת בוחנת האם הציוד עומדת בכל התקנים הנדרשים, אם היא עומדת בדרישות של הרשות הארצית לכבאות והצלה. כמו כן נבדק היכן מוצבות העומדות, מה הזמינות והנגישות של דיירי המקום או האנשים שעובדים בו. 

חשוב להבהיר הצורך בביקורת לעמדות כיבוי אש הוא לא רק עניין בירוקראטי אלא עניין שיכול להיות ההבדל בין חיים למוות, בין מניעת שריפה או מיגורה לבין מצב של שריפה ואסון טוטאלי. הרבה פעמים בעת שריפה אנחנו לא חושבים על כך, אך הלחץ משחק תפקיד, כאשר אנחנו יודעים שיש את העמדות שיכולות לעזור לנו מצד אחד ומצד שני אנחנו עוברים הכשרה מתאימה כיצד להתעסק ולעבוד איתם, אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שבזמן שריפה נדע להתמודד איתה כמו שצריך. 

אצלנו בלחץ משאבות תקבלו את כל הכלים הנדרשים עבור ציוד כיבוי אש וכן תוכלו להעביר ביקורת לעמדות כיבוי אש, במידת הצורך אצלנו גם תוכלו לבצע תיקון לעמדות כיבוי אש. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולענות על כל שאלה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הגברת לחץ מים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
ביקורת לעמדות כיבוי אש
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים