משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

גלגלון כיבוי אש

על פי תקנות כיבוי אש במדינת ישראל, ישנם שורה של מבנים שחייבים שיהיה בהם ציוד לכיבוי אש. ציוד זה מיועד לעזור באופן מיידי במצב פריצת שריפה, עד שיגיעו כוחות כיבוי אש למקום ויטפלו בה בעצמם.

התקנות לכיבוי אש קשורות לנושא של כיבוי והצלה, וכוללות בתוכן את הציוד שיש להתקין במבנים פרטיים, מסחריים וציבוריים, היכן הוא אמור להיות ממוקם, אילו אמצעי התרעה אמורים להיות מותקנים והיכן, וכן אילו אמצעים צריכים להפעיל האנשים שמתגוררים או עובדים במקום בזמן שריפה. צריך לזכור שבמבנים רבים חייב שיהיה גורם אחראי גם על הציוד וגם על התנהלות האנשים במקרה של שריפה במקום, בנוסף, יש לבצע פעם בשנה תרגול שמדמה שריפה.

כשאנחנו מדברים על ציוד כיבוי אש, אנחנו מדברים על מספר אלמנטים. ראשית, גלגלון כיבוי אש, מדובר על אותה קופסא אדומה שנמצאת בכל מבנה ציבורי ובניינים רבי קומות. הקופסא אמורה להיות סגורה אך באופן כזה שיהיה ניתן לפתוח אותה בהקדם במקרה חירום. כמובן שגלגלון כיבוי אש חייב להיות מחובר לצינור מים על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו כמו שצריך.

מלבד גלגלון לכיבוי אש רצוי שיהיה זרנוק כיבוי אש, מדובר על אמצעי שהוא הרבה יותר חזק ויותר יציב שבעזרתו אפשר לכבות שריפות. בדומה לגלגלון, גם זרנוק כיבוי אש חייב לעבור בדיקות אחת לכמה זמן וכן הוא חייב להיות סגור ובאחראיות גורם אחד מטעם הדיירים במבנה או בעלי הנכסים בו.

חשוב לציין ציוד לכיבוי אש לא כולל רק גלגלון כיבוי אש או זרנוק כיבוי אש אלא אמצעים נוספים, למשל מטפים לכיבוי אש (אמצעי שקיים בדרך כלל בבתים פרטיים, שם אין צורך להתקין גלגלון או זרנוק), גלאי עשן שמותקנים בכל סוג של מבנה, ספינקלרים, ועוד. יש להדגיש שקיים הבדל בין מה שבניין רב קומות צריך להכיל לבין מה שבית פרטי אמור להכיל. ישנה הסכמה שבבניין רב קומות, מפאת גודלו וכמות האנשים שמתגוררים או עובדים בו, יש צורך שיהיה ציוד לכיבוי אש בכל קומה, לעומת זאת בבית פרטי, מספיק שיהיה מטף כיבוי אש.

אם אתם רוצים לדעת עוד על ציוד לכיבוי אש, זה הזמן ליצור איתנו קשר, לחת משאבות 2010, מזמינים אתכם לקבל מידע על כל הציוד שאתם צריכים על פי החוק וכן לשקט הנפשי שלכם. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ואנחנו נשמח להסביר לכם על הציוד ולהעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משאבה להגברת לחץ מים ביתי
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
גלגלון כיבוי אש
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים