משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

אחת הבעיות שקיימות באינסטלציה היא לחץ נמוך של המים בעיקר בקומות הגבוהות בבנינים שבהם אספקת המים לדירות הגבוהות היא באמצעות צינור ישיר המגיע ממונה המים. לפעמים ירידת לחץ מים קוראת כאשר משתמשים במקביל במספר ברזים, או בעקבות חסימה בצנרת. איך שלא נסתכל על זה, כל כך מתסכל לשטוף כלים, להתקלח או לבצע כל פעולה המצריכה שימוש במים, כשמהברזים יוצא זרם חלש.

אספקת המים לכל מבנה תלויה בתשתיות המים הקיימות – תשתיות העירייה, המבנה עצמו או ספק המים. במידה הגברת לחץ מים בבית אפשרית, בעזרת התקנת משאבה להגברת לחץ מים, לכאורה הפתרון נשמע מפחיד אך הוא פשוט קל ואינו יקר.

אם אתם רוצים להבטיח לחץ מים אחיד ויציב בברזים, המענה הטוב ביותר לכך הוא שימוש במערכת להגברת לחץ מים . המערכת מורכבת ממשאבות ששואבות את המים ממקור האספקה שלהם ודוחסות אותם אל הצנרת בלחץ גבוה. 

אנשים רבים חוששים מכך שמערכות להגברת לחץ מים הן בזבזניות מבחינת צריכת החשמל שלהן. כיום מגבירי לחץ מים נשלטים על ידי לוחות עם פיקוד חשמלי שיודעים לווסת את פעילות המערכת כך שיהיה מינימום של צריכת חשמל. 


את המשאבה להגברת לחץ מים מתקינים סמוך לצינור ההזנה באמצעות צנרת גמישה ועל המשאבה מותקנת יחידת הפעלה שנקראת בקר זרימה. הבקר חש את לחץ המים הקבוע, ברגע שפותחים ברז בדירה לחץ המים "נופל" ובקר הזרימה חש את השינוי. כאשר הבקר קולט ירידה בלחץ המים הוא נותן פקודה למשאבה לפעול על ידי חיבור חשמלי והמשאבה שואבת את המים מקו האספקה ודוחסת אותם לתוך מערכת הצינורות שבדירה. בגמר השימוש תוך כדי סגירת הברז הבקר של המשאבה חש את השינוי ומנתק את המשאבה מהחשמל.

על מנת לקבל את התוצאות הרצויות חשוב לרכוש מגביר לחץ מים שעומד בתקנים ושעליו תוכלו לקבל אחריות מלאה. מומלץ לרכוש את הציוד בחברה שמתמחה במשאבות להגברת לחץ ולהתקינו על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום. 

אם אתם סובלים מלחץ מים נמוך ומחפשים פתרון להגברת לחץ מים בבית, אתם מוזמנים לפנות אלינו, ללחץ משאבות. אצלנו תוכלו למצוא משאבות ברמה הגבוהה ביותר ואנשינו ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע בכל נושא וענין.
 

הגברת לחץ מים

 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים