משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

הגברת לחץ מים

בלא מעט בתים הברזים מספקים לחץ מים נמוך, מצב כזה יכול להיות מאוד לא נוח לשימוש עבור דיריי המקום. על כן הרבה פעמים מחפשים דרכים כיצד להביא להגברת לחץ מים, לשם כך משתמשים במערכות אספקה שונות שמאפשרות זאת. 

לפני שנציג בקצרה מה בדיוק עושות אותן מערכות, נסביר מדוע נוצרת הבעיה ומדוע היא משפיעה על מי שמשתמש באותם ברזים. לחץ מים נמוך מקשה מאוד על כל ביצוע פעילות מסוימת במים, החל מניקיון כלים, שטיפת הבית, מקלחת ועוד. הבעיה נוצרת הרבה פעמים כתוצאה מחסימה בצנרת או בברז עצמו. אם החסימה היא בברז, ניתן לטפל בזה על ידי פתיחת הברז וניקוי החסימה, אך אם מדובר בצנרת, אך זה דורש כניסה עמוקה אל תוך מעמקי הצנרת, לשם כך יש צורך במערכות הגברה לחץ מים שיוכלו לספק את העניין. ישנם מקרים בהם לחץ מים נמוך יכול להיווצר כתוצאה מנזילה בכל מערכת המים בבנין או במידה ומשתמשים במערכות הגברת לחץ מים שאינן תקינות. 

כאמור הדרך הטובה ביותר להבטיח לחץ מים בברז היא באמצעות שימוש במערכות הגברת לחץ מים. מדובר במשאבות מסיביות אשר שואבות את המים ממקור האספקה שלהם ודוחסות אותם אל הצנרת בבניין בלחץ גבוה.
השליטה במשאבות מתבצעות על ידי לוחות עם פיקוד חשמלי אשר מווסת את הפעילות למצב כזה שיהיה מינימום צריכת חשמל. 

חשוב להבהיר השימוש במערכת הגברת לחץ מים חייב להתבצע רק כשאין ברירה, השימוש במשאבה חייב להתבצע באופן מוקפד ועל ידי איש מקצוע, רצוי מאוד לשכור את המשאבה או לרכוש אותה אצל חברה שמתמחה בהשכרה ומכירת משאבות לחץ ובפרט הגברת לחץ מים, על המשאבה יש לקבל הוראות הפעלה ברורה וכן אחריות מלאה.

רצוי לוודא היכן ניתן להחליף חלקים במידת הצורך וכל כמה זמן יש לערוך לה בדיקות תקופתיות.

עם הזמן ייתכן מאוד שהמשאבה תישחק ועל כן היא תחדל לעבוד או תעבוד בצורה חלקית, במקרה כזה אין ברירה אלא להחליף אותה. 

לסיום, אם אתם מחפשים לרכוש משאבת הגברת לחץ מים, זה הזמן לפנות אלינו ללחץ משאבות, אצלנו תוכלו למצוא משאבות ברמה הגבוהה ביותר שיש. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם במקרה ויש לכם שאלות, הוא ישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לספק לכם משאבות הגברת לחץ מים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרכבת בקרי מפלס
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
הגברת לחץ מים
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים