משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

הרכבת בקרי מפלס

בשביל להרכיב צנרת ביתית או תעשייתית יש צורך בהרכבת בקרי מפלס, מדובר בבקרים שעליהם ניתן להתאים את המפלסים כך שהצנרת תעמוד ישרה. הרכבת בקרי מפלס יכולים להתבצע אך ורק על ידי חברה מקצועית שמתמחה בתחום זה, חברה שבנתה בעברה צנרות ביתיות ואחרות. 

הרכבת בקרי מפלס הם כמובן חלק קטן מהעבודה בכל הקושר להקמת צנרות, יש גם צורך בהרכבת בקרי משנה תדר, הרכבת צינורות ועוד, מדובר בעבודה מאוד קשה וסבוכה שצריכה להתבצע בהתאם לתוכנית הבנייה מצד אחד ולתוכנית המקום כולו מתוך כוונה שהצנרת תתחבר למאגרי המים או בורות המים משם יוצאים המים אל הבניין. 

חברות אשר מתמחות בהקמת צנרות, עושות זאת בזכות ידע רב שהן רכשו עם השנים, עבודה עם יועצי תכנון, אדריכלים וגורמים נוספים שמתעסקים בתחום. בדרך כלל החברות עובדות עם קבלנים וחברות בנייה אך גם רשויות מקומיות, במיוחד בכל הקושר להחלפת צנרות ברחובות הערים ובמקומות ציבוריים אחרים. אז הם גם מבצעים הרכבת בקרי מפלס וכן הרכבת בקרי משנה תדר במידת הצורך. 

לעיתים אין ברירה אלא להחליף את כל הצנרת כשהיא ישנה, שחוקה או הרוסה, על כן מחליפים אותה בצנרת חדשה על מנת שהיא לא תקרוס בזמן פעולה או תשבר ואז עלולה להיות בעיה קשה עם אפקט מצבר שיכול להשפיע במשך תקופה ארוכה. 

אנחנו יכולים למצוא שימוש בבקרי מפלס גם במקרים אחרים למשל לצורך מערכות בקרה ומדידה עבור אלקטרודות ומצופים כמו כן אנחנו יכולים למצוא שימוש בבקרי משנה תדר במספר דרכים כולל לשם מנועים, וסתים של מהירויות, טכנולוגיות של התנעה, משאבות, ממירי תדר ועוד. כל אחד מהדברים הנ"ל נמצאים בשימוש תדיר לצרכים שונים. את הבקרים ניתן לרכוש בחנויות וחברות מובילות אשר מציעות שורה של בקרים בגדלים ובמידות שונות אשר יכולים להתאים לצרכים שונים. 

הרכבת בקרי פלס והקרבת בקרי משנה תדר צריכים להתבצע על ידי אנשי מקצוע שיודעים לעבוד איתם, בצורה מקצועית ונכונה, על כן עדיף שלא לרכוש אותם אם אתם לא יודעים כיצד לעבוד איתם בצורה נכונה ויעילה. 

אצלנו בלחץ משאבות, תוכלו לקבל את כל הפרטים שאתם צריכים על הרכבת בקרי מפלס, וכן על הרכבת בקרי משנה תדר. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים אודות הבקרים וכן אודות ציוד נוסף שאתם זקוקים בתחום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת ציוד לשאיבת מים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
הרכבת בקרי מפלס
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים