משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

השכרת ציוד לשאיבת מים

הסלון הוצף? הגשם נכנס אל תוך העסק ועשה בו שמות? צריכים לרוקן את המים בבריכה?
אין צורך היום לרכוש משאבות מים ביתיות או תעשיות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש אחר השכרת ציוד לשאיבת מים, השכרת ציוד לתקופה מצומצמת שתספיק לכם לצרכים שלכם. 

השכרת ציוד לשאיבת מים היא מאוד פופולארית היום ולו בגלל העובדה שהרבה מאוד אנשים מעדיפים להשכיר ציוד שכזה ולא לרכוש משאבות מים קטנות או אחרות, מאחר והשימוש בהם לא נעשה לעיתים תכופות. צריך לזכור שהרבה פעמים השימוש במשאבות מים נעשה בהתאם למצב הגשמים בחורף, כלומר, אם מדובר בעונה שחונה, הרי שייתכן מאוד שלא יהיו שיטפונות, מה שאומר שלא יהיו הצפות בבית ובעסק, אז אין צורך במשאבות, לעומת זאת אם מדובר בעונה גשומה, סביר להניח שנשתמש יותר במשאבות אלו. 

חשוב לומר, לא רק בעלי בתים ועסקים (במיוחד כאלו שנמצאים על הקרקע), משתמשים בשירות של השכרת ציוד לשאיבת מים, אלא גם בעלי בתים ועסקים אחרים שזקוקים לכך לצרכים שונים. הם בוחרים להשכיר את הציוד על מנת שלא להשקיע כסף רב ברכישת ציוד שהם לא יעשו בו שימוש רב. 

כיצד בוחרים השכרת ציוד לשאיבת מים?
ראשית, יש לבחון אילו משאבות אנחנו צריכים על פי אופי השימוש שאנחנו מתכוונים לעשות במשאבות. עלינו לקחת בחשבון שהמשאבות אמורות לשרת אותנו בצורה מדויקת וטובה על פי הצרכים שלנו. 

שנית, עלינו לבחון את החברה ממנה אנחנו שוכרים את המשאבות. עלינו לוודא שהמשאבות צריכות להיות חדשות, איכותיות, זמן ההשכרה צריך להתאים לצרכים שלנו, וכן אנחנו צריכים לקבל מהחברה הוראות מלאות אודות הטיפול במשאבות. 

שלוש, בשביל שהעבודה תתבצע במהירות אנחנו צריכים לוודא שהמשאבות יהיו תקינות, חלקות, נקיות, מאפשרות לבצע עבודה מהירה, על מנת שניתן יהיה לסיים את תהליך הטיפול כמה שיותר.
 
ארבע, אנחנו כמובן צריכים לקבל את המשאבות איכותית, ובטוחה. על מנת שיהיה ניתן להשתמש בהם בצורה טובה. אם קיימת בעיה במשאבה עלינו להתריע על כך באופן מיידי. יש לבדוק מהי האחריות שיש לנו כלפי המשאבה בזמן שהיא נמצאת אצלנו. 

אם אתם מחפשים מקום בו אתם יכולים לבצע השכרת ציוד לשאיבת מים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, לחץ משאבות, אצלנו תוכלו לקבל את כל הפרטים הנדרשים אודות השכרת משאבות מים קטנות והשכרת משאבות מים ביתיות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חימום מים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
השכרת ציוד לשאיבת מים
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים