משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

כיבוי אש

החוק מחייב שבכל מבנה יהיה ציוד כיבוי אש ובפרט במבני ציבור ובמבני רבי קומות. מערכות כיבוי אש הן כאלה אשר אמורות לאפשר לנו להתמודד עם מצב של שריפות בצורה יעילה תוך זמן קצר, מתוך הבנה שבשעת לחץ של שריפה אין לנו ברירה אלא להשתמש במערכות אלה. 

בעבר כשלא היה ציוד לכיבוי אש, האופציות בפנינו הן לאלתר או לחכות שמכבי אש יגיעו למקום, מאחר ובמהלך השנים הסכנות גדלו, היכולת של מכבי אש להגיע לכל מקום תוך זמן קצר ירדה, ומערכות כיבוי אש השתפרו, נקבע, כחלק מהחוק, שכל מבנה חייב להכיל ציוד כיבוי אש שיאפשר שימוש בו באופן מיידי ופשוט, יש לציין שללא מערכות כיבוי אש אשר קיבלו אישור מהרשויות המבנה לא מקבל אישור לאכלוס ולא יכול לפתוח את שעריו.

כשמדברים על ציוד לכיבוי אש, אנחנו נוטים לחשוב שמדובר על אותם ארגזים אדומים גדולים שמכילים בתוכם צינור מתקפל אשר אפשר למתוח על מנת שיגיע לכל מקום. אך למעשה מדובר בעוד מספר פריטים שיכולים לעזור בעת שריפה. 

כך למשל, אנחנו יכולים לראות זרנוקי מים, מטפים, ברז כיבוי, מערכות אוטומטיות שמונעות הפעלה של מעליות בעת שריפה, וכן ספרילנקרים שנחשבים לדרך החדשה באמצעותה נלחמים כיום בשריפות. מערכות אלו מותקנות בכל מבנה ציבורי ומאפשרות כיבוי שריפה באופן נקודתי בלי שנצטרך להפעיל את כל המערכת. היתרון שלהן הוא בכך שהן פועלות אוטומטי, כלומר לא צריך לעשות שום דבר בשביל להפעיל אותן, מספיק שהמתזים ירגישו שיש טמפרטורה גבוהה הזכוכית שלהן תתנפץ והמים יתחילו לכבות את השריפה. 

חשוב להבהיר, על מנת שמערכות כיבוי אש יעבדו כמו שצריך יש לוודא שהן תקינות ועומדות בכל התקנים הנדרשים, לשם כך צריך לבצע את הבדיקות התקופתיות של המערכות בשביל שבזמן אמת נוכל להיות בטוחים שהמערכת עובדת כמו שצריך. 

את הבדיקות יש לבצע אחת לתקופה, על ידי איש מקצוע, שיבחן את המערכת ועד כמה היא תקינה. חשוב לומר שאחרי כל בדיקה יש לקבל דו"ח מלא של המצב על מנת שנוכל לדעת שאכן כל הדברים הנ"ל טובים, ועומדים בכל התקנים הנדרשים. 

אם אתם זקוקים לציוד כיבוי אש, אתם מוזמנים להתקשר אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אצלנו תוכלו למצוא מערכות כיבוי אש שיכולות להתאים לכם למבנים פרטיים ומבנים ציבוריים. מסוגים ובגדלים מגוונים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מערכות ביוב
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
כיבוי אש
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים