משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

 מערכות ביוב 

מערכות ביוב כידוע עלולות להיות מאוד בעיתיות אם הן לא מתחזקים אותן בצורה נכונה, במיוחד אם מתגלה בעיה מסוימת ולא מטפלים בה בזמן. על כן כל מי שמטפל במערבות ביוב יודע שהוא חייב להחזיק משאבה טבולה לביוב, זו נחשבת למשאבה החשובה ביותר בתחום. 

משאבה טבולה לביוב, המטרה של משאבות טבולה היא להעביר שפכים בצנרות שונות כולל עירוניות, תעשייתיות וכן ביתיות. מדובר במשאבה שמותקנת בבור ספיגה או בקווי החלוקה של הביוב, והן מאפשרות לנתב את הביוב ואת הפסולת לכיוון הנכון. בהיעדר הכוונה כזו עלול להיווצר מצב לפיו, שני הדברים, קרי הביוב והפסולת יזרמו לאותו כיון יגרמו לפגיעה קשה, סתימה ואף גרוע מכך לחבלה קשה בקווי הביוב. על כן נהוג משאבה טבולה לביוב היא מאוד חשוב. 

חשוב לציין, אפשר למצוא משאבה לביוב שהיא חשמלית, בה משתמשים במקומות שבור הספיגה והצנרת נמצאים מתחת לקו הביוב ויש צורך לעלות את השפכים מעל קו מסוים. ניתן לבצע זאת באמצעות מצוף ולוח פיקוד שיש במשאבה ותפקידם לווסת בצורה נכונה את עבודתה. כיום רוב המשאבות מצוידות באלמנטים שונים שמאפשרים להן לעבוד בצורה נכונה עם מערכות ביוב שונות. 

יש לציין שמלבד שימוש במערכת ביוב באופן עצמאי, הרי משאבה טבולה לביוב נמצאת גם בשימוש של אינסטלאטורים אשר צריכים לפתוח סתימות חמורות. במקרה כזה הם שואבים מי ביוב בקווים מסוימים באופן עצמאי, כמו כן הם משתמשים במשאבה בשביל לרוקן בורות ספיגה, ניקוז מים מלוכלכים, בו. ועוד. כלומר השימוש במשאבות הוא מאוד חשוב על מנת לאפשר עבודה תקינה ויעילה של מערכות ביוב לאורך תקופה ארוכה. 

כמו שציינו השימוש עם משאבות בתוך מערכות ביוב נעשה בין היתר גם במבנים תעשייתיים ובפרט במבנים שמתעסקים בפסולת תעשייתית וטיהור שפכים. המשאבות מאפשרות על הזרמת הנוזלים והמוצקים בצורה נכונה בלי לגרום לסתימה של המערכת. 

ההחלטה איזו והיכן לרכוש משאבה עבור מערכות ביוב, צריכה לקחת בחשבון את איכותה, גודלה ואת מידת התאמתה למערכת הביוב, לשם כך חשוב לרכוש משאבה במקום מוכר שמתעסק בנושא. 

לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הצוות שלנו בלחץ משאבות, אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות משבות טבולה לביוב ומשאבות אחרות למערכות ביוב. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון ואנחנו נדאג שהצוות שלנו ישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מערכות מים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 מערכות ביוב
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים