משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

מערכות סולריות והסקה

בלא מעט בתים פרטיים וכן בבתי מסחר ובעסקים, ישנן כיום מערכות סולריות והסקה, מדובר במערכות שמטרתן לאפשר חימום של המקום ללא שימוש במערכות מיזוג אוויר, כלומר ללא צריכת חשמל, דבר שהוא חסכוני מאוד.

התקנת מערכות סולריות והסקה דורשות כמובן ידע מקצועי נרחב, כזה שבא לידי ביטוי בצורות שונות, החל מהיכרות עם השטח, בניית מערכת חימום והסקה או מערכות סולאריות שונות שמסוגלות לחמם את הבית בצורה מרבית, יש צורך לדעת היכן למקם את הלוחות הסולאריים, אילו אישורים נדרשים לשם כך, אילו משאבות יש להתקין לשם כך ועוד. חשוב לציין שבחלק מהמקרים, בוודאי כשמדובר במערכות סולריות והסקה בשטחים גדולים, אז מלבד השטח שנדרש לצורך התקנת המערכות, יש צורך גם בחדרי מכונות מיוחדות אשר ניתן להתקין בהן את הבסיס של מערכות סולריות והסקה, ובכך ניתן לקבל הספק גבוה של עבודה.

דוגמא טובה לאופן בו מערכות סולריות והסקה עובדות הן באמצעות חימום בריכה סולארי. מדובר על בריכה אשר עובדת באמצעות משאבת הסחרור של הבריכה אשר מעבירה מים לקולט, המים נכנסים לקולט דרך הצינוריות אשר מתחממות באמצעות אנרגיית השמש. במערכת יש ברזים שמאפשרים לשחרר ואקום בימים של מזג אוויר קר באופן קיצוני, המים החמים חודרים אל הבריכה בפעולה שחוזרת על עצמה מספר פעמים, עד שמקבלים את הטמפרטורה הצרויה. החימום נעשה באופן אוטומטי ומבוקר על ידי בקר ייחודי לשם.

אותה בריכה צריכה כמובן להיות במקום מפוקח ומבוקר, כשהמערכות מסביב מבצעות את העבודה שלהן, זאת על מנת לאפשר להן לעבוד כראוי. המערכות צריכות להיות מפוקחות על ידנו וכן על ידי אנשי מקצוע שיבחנו, שאכן המים זורמים בצורה נכונה והצינוריות השונות מתחממות כראוי באמצעות אנרגיית השמש. במידה ויש בעיה בחימום, יהיה קל מאוד להבחין בכך, מאחר והמערכת לא תספק מים חמים ולא תחמם את המקום. כמו כן, חשוב לוודא שאין דליפה של המים והכל עובר חלק על מנת שלא ייווצר מצב שתהיה הצפה במקום. במקרה כזה אנחנו עלולים להתמודד עם מצבים מאוד לא נעים שישפיעו על איכות ושגרת חיינו.

לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, חברת לחץ משאבות מתמחה בטיפול במערכות סולריות והסקה, טיפול במשאבות לחימום בריכה סולארי ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לכל עבודה. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או במייל. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
גלגלון כיבוי אש
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
מערכות סולריות והסקה
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים