משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

מערכות ספרינקלרים מותקנות בלא מעט בתים, מפעלים ומוסדות ציבור. ישנם מקומות המחוייבים לפי חוק להתקנת מערכת ספרינקלרים, כמו למשל בבתי ספר, קניונים וכדומה, בעוד שישנם מקומות שאינם מחוייבים להתקנת ספרינקלרים אך בוחרים לעשות זאת. מערכות ספרינקלרים הן בין היעילות לשליטה או דיכוי של שריפה כבר בתחילתה, לפני שהיא מתפשטת לשאר המבנה.

מערכת ספרינקלרים אוטומטית בנויה מרשת של צינורות בקירות ובתקרות, אשר להם ראשי מתזים (מרססי מים) המספקים הגנה לכלל האיזורים במבנה- חדרים, מסדרונות, מדרגות וכדומה. על פי רוב הצינורות במערכת תמיד מלאים במים על מנת שיוכלו לפעול באופן מידי במקרה של שריפה. 

המטרה של מערכות ספרינקלרים היא הפחתת הסכנה בשריפה, שכן המערכת נכנסת לפעולה באופן מידי ומאטה או מונעת את התפשטות השריפה עד להגעת גורמי כבאות מקצועיים. כך שמערכות אלה יכולות למנוע התפשטות של שריפות בעלות חום רב, אשר עלולות ללכוד ואף להרוג את הנמצאים במבנה.

התקנת ספרינקלרים צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע המתמחים בנושא. חשוב שהמערכת המותקנת תקיף את כל המרחב עליו היא אמורה להגן, כשהמתזים נמצאים בכל חלל וחדר במבנה על מנת שנהיה בטוחים וסמוכים שכל המבנה מוגן. המערכת פועלת כך שהמתז מכוסה באמפולת זכוכית המכילה נוזל אשר מתרחב בחום ומאפשר את שבירת הזכוכית מעל לטמפרטורה מסויימת. שסתום הספרינקלר נדחף החוצה באמצעות לחץ המים וכך המים מותזים החוצה. מערכת הספרינקלרים מתוכננת לספק כמות מסוימת של מים למטר רבוע בהתבסס על הסיכון עליו היא מגנה.

בנוסף, כדי לקבל את התוצאות הרצויות מהמערכת יש לבדוק את תקינות הצנרת ולוודא שקיים פיזור נכון ויעיל של המתזים. כמו כן, יש לבצע בדיקות תקינות תקופתיות על מנת להבטיח את תפקוד המערכת בשעת הצורך. 

היתרון העיקרי של מערכות ספרינקלרים, כמו שכבר הזכרנו, הוא היכולת לדכא שריפה באופן מיידי. יתרון נוסף הינו שהמערכת פועלת באופן נקודתי במקום בו יש טמפרטורה גבוהה, ולא בכל המבנה, כך שהמערכת פועלת באופן ממוקד באיזור מקור השריפה.

בחברת לחץ משאבות אנו מתמחים בהתקנת ותיקון מערכות כיבוי, ואנו גם מבצעים בדיקות תקינות. אנו עובדים עם ציוד ומוצרים ברמה הגבוהה ביותר, אשר עומדים בתקנים מחמירים. צרו איתנו קשר ואנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ומהיר.
 

מערכות ספרינקלרים

 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים