משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

קשה לנו כיום לדמיין איך החיים שלנו היו נראים אם לא היינו עושים שימוש במשאבות בתחום הביתי והתעשייתי. איך אפשר לגור מתחת לקו הביוב, כמו במרתף אם לא היתה לנו משאבה לביוב? איך אפשר לנהל מערכות ביוב עירוניות גדולות הדורשות התמודדות עם כמויות ומשקלים רבים ללא משאבה הידראוליות? איך היינו מסתדרים בשימוש הביתי ובתעשייה עם לחץ מים לא אחיד או חלש  מידי? אין ספק שמשאבות הן משהו שאנחנו לא רואים ביום יום, אך הן מאפשרות לנו הרבה פריבילגיות של החיים המודרניים.

משאבה לביוב נקראת גם משאבה טבולה מפני שהיא טבולה במים. המטרה של משאבה לביוב היא להעביר את השפכים הזורמים בצנרת אל הביוב הראשי. משאבת ביוב ביתית תחובר לכל פתח ביוב שקיים בבית ותחבר את כל הכלים הסניטרים והצנרת הביתית לביוב הראשי העירוני. המשאבה נראית כמו קופסא אשר בתוכה נמצא מצוף, כאשר השפכים יעלו את המצוף מעל לקו מסויים, המשאבה תתחיל לעבוד ותשאב את השפכים שנכנסו לתוכה. 

שימוש במשאבה לביוב נעשה גם בתחום התעשייתי והעירוני. המשאבות הללו מסייעות לנתב את הביוב והפסולת לכיוון הנכון ובכך למנוע סתימות או חבלות בקווי הביוב. בתחום התעשייתי, שימוש נרחב במשאבות טבולות נעשה במבנים המתעסקים עם פסולת תעשייתית וטיהור שפכים, בעזרת המשאבות ניתן להזרים את הנוזלים והמוצקים בתוך הצנרת מבלי לגרום לסתימתה. 

כאשר יש צורך במשאבה חזקה במיוחד המסוגלת להעביר כמויות גדולות של נוזל במשקל גדול במינימום אנרגיה, ניתן להשתמש במשאבה הידראולית. החלק העיקרי של המשאבה ההידראולית הינו צינור המכיל שתי בוכנות שביניהן כלוא נוזל דחוס, בד"כ שמן. הפעלת לחץ של בוכנה אחת, זו הנמצאת בתחתית, דוחפת אותה כלפי מעלה ודוחסת את הנוזל הכלוא בינה  ובין הבוכנה העליונה. וכאן בא החלק הגאוני: הכוח המסופק על ידי הנוזל הדחוס הנלחץ כלפי מעלה הוא חזק פי כמה וכמה מהכוח שהיה דרוש על מנת להפעיל לחץ על הבוכנה התחתונה. כך ניתן להגביה משאות של מאות קילוגרמים ואפילו טונות תוך הפעלה של כוח מועט יחסית. 

עוד שימוש נפוץ במשאבות הוא לשם הגברת לחץ מים. משאבות להגברת לחץ מבטיחות לחץ מים אחיד ויציב. מדובר במערכת המורכבת ממשאבות ששואבות את המים ממקור האספקה שלהם ודוחסות אותם אל הצנרת בלחץ גבוה. כיום משאבות להגברת לחץ נשלטות על ידי לוחות פיקוד המאפשרים לווסת את עבודת המערכת למינימום של צריכת חשמל. 

זקוקים לייעוץ ושירות בתחום המשאבות? הגעתם למומחים, לחץ משאבות מבין המובילות בתחום, צור אתנו קשר ונשמח להעניק שירות, מקצועי, אמין ומהיר.
 

משאבה לביוב

 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים