משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

משאבה להגברת לחץ מים ביתי

כמה פעמים קרה לכם שנכנסתם לאמבטיה, פתחתם את המים וגיליתם שאין לחץ מים. המים יורדים בטפטוף איטי ואתם לא יכולים ליהנות מאמבטיה כמו שריצתם. הבעיה הזאת מוכרת בלא מעט בתים, ובמאמר זה נסביר מדוע היא קיימת, מדוע צריך לטפל בה וכיצד.

הבעיה של לחץ מים נמוך קיים בעיקר בשני סוגים של מבנים, בניינים רבי קומות בהן לוקח זמן עד שהמים מגיעים לכל הקומות ואז נוצר לחץ מים נמוך וכן במבנים, כולל בתים פרטיים, בהם הצנרת היא ישנה מדי ולא מאפשרת זרימת מים בלחץ גבוה. בשביל להתמודד עם בעיה זו יש להתקין משאבה להגברת לחץ מים ביתי.

אך לפני שנבחן מדוע צריך את המשאבה והיכן מתקינים אותה, חשוב להבין למה זה בעייתי שקיים לחץ מים נמוך. מלבד העניין הלא נעים שאנחנו נתקלח ולא נהנה מהמקלחת בגלל זרם מים נמוך, הרי שאנחנו גם נבזבז זמן רב, לא נתקלח בצורה יעילה ונגרום לבזבוז מים (הרי לא נשתמש בהם בצורה אופטימאלית בגלל הלחץ הנמוך). לכן חשוב שנתקין משאבה להגברת לחץ מים ביתי שתאפשר לנו להתקלח בצורה נוחה ונעימה בלי שנבזבז זמן לחינם או שנבזבז מים לריק.

משאבה להגברת לחץ מים ביתי, כמו מתקנים להגברת לחץ מים אחרים פועלים באופן הבא, כשאנחנו פותחים את המים המשאבה מזהה שיש לחץ מים נמוך והיא פשוט מאיצה את התהליך וגורמת לזרימה מים גבוהה יותר, זה נכון הן במתקנים ביתיים והן במתקנים אחרים. כאן המקום להדגיש, מגביר לחץ מים הוא לא רק אמצעי לשימוש ביתי, לא מעט תעשיות משתמשות באמצעי זה מתוך הכרח, שכן הן חייבות להשתמש בלחץ מים גבוה ולא תמיד זה מתאפשר אז אין להם ברירה אלא להתקין מתקנים להגברת לחץ מים.

אותם מתקנים צריכים להיות מותקנים בחדר המשאבות, עליו יש לשמור נקי, מפוקח וסגור. יש לוודא שנערכות ביקורות בחדר כל מספר חודשים, על מנת שנוכל להיות בטוחים שהמשאבות עובדות כמו שצריך, במידה ויש צורך להחליף חלקים נעשה זאת בהקדם על מנת שהן יוכלו לתפקד כראוי.

לסיום, אם אתם מחפשים משאבה להגברת לחץ מים ביתי או מתקנים להגברת לחץ מים אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, לחץ משאבות 2010, ואנחנו נשמח לבדוק אילו משאבות יכולות להתאים לכם. אז אם יש לכם לחץ מים נמוך, אל תסתפקו בכך, תיצרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית למשאבת מים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
צינור לכיבוי שריפות
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
משאבה להגברת לחץ מים ביתי
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים