משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

בריכה זה דבר מהנה שדורש תחזוקה שוטפת על מנת לשמור על עמידה בתנאי תברואה ותקינותה. פעולות התחזוקה של בריכה כוללות סחרור מי הבריכה לשם סינון, חימום וחיטוי. על מנת לבצע את הסחרור אנו משתמשים במשאבות לבריכות שחייה.

כבאופן כללי, שמתעסקים עם בריכות שחייה, בריכות נוי, מזרקות וכדומה, אפשר לומר ששימוש במשאבות בכל הגדלים, קטנות או גדולות, הוא צורך בסיסי. תפקיד המשאבה ליצור תנועה וזרימה מוגברת של המים המאפשרות הגברת זרם המים. למשל, ללא משאבות לבריכות שחייה, מי הבריכה יעמדו ויהפכו לעכורים ומלוכלכים, ולאט לאט יזדהמו עד שלא יהיו ראויים לרחצה. מעבר לזאת, ללא המשאבה אין יכולת לשלוט על טמפרטורת המים.

כשבוחרים משאבות לבריכות שחייה, יחשוב שהמשאבה שבוחרים תתאים למתקן (הבריכה) מבחינת גודל, הספק, אופן ההתקנה ומיקום המשאבה.  אנחנו רוצים שהמשאבה תעבוד בצורה אופטימלית עם הבריכה ולכן עלינו לבחור במשאבה לא קטנה ולא גדולה מידיי, שעוצמת כוחה מתאים לסוג המתקן, שהיא נקייה ומחוברת היטב. 

אם כבר הזכרנו את נושא הטמפרטורה, אז גם בתחום הזה יש למשאבות תרומה משמעותית שיכולה להפוך את תחום ויסות הטמפרטורה במבנה ליעיל, מהיר וחסכוני באנרגיה. משאבות למערכות מיזוג אויר, משאבות אלה פועלות באופן דומה לפעולתו של מדחס מזגן ומשתמשות בגז ידידותי לסביבה, כך שאופן פעולתן חסכוני ואקולוגי משאבת חום היא יחידה הממוקמת מחוץ למבנה ומקררת או מחממת מים על ידי דחיסה של אוויר מהסביבה החיצונית והסבתו לאנרגיה. המשאבה עושה זאת באמצעות מפוח, מנצלת את החום המופק מהתהליך ומחזירה את האוויר פנימה לתוך המבנה, כשהוא מקורר. את אותו התהליך ניתן כמובן גם לעשות עם אוויר קר ההופך לחם.

מדובר בשיטה זולה באופן משמעותי מכל שיטת ויסות טמפרטורה אחרת, והיא פועלת ביעילות מקסימלית של ייצור אנרגיה. היא יעילה הן בטמפרטורות חוץ גבוהות והן בטמפרטורות נמוכות, ואף מתחת לאפס מעלות. אופן התקנתן של משאבות למיזוג אוויר פשוט יחסית ואינו מצריך בנייה מיוחדת, שימוש במכלי גז או דלק או בנייה של חדר מיוחד לצורך העניין. 

אצלנו, בלחץ משאבות תוכלו למצוא משאבות בכל הגדלים, לצרכים ביתיים ותעשייתיים. צרו אתנו קשר עוד היום ואנשינו ידעו להכווין ולסייע לכם למצוא את המענה האופטימלי עבורכם מבחינת עלות ופונקציונאליות. אנו מתחייבים לשירות מקצועי, אמין ומהיר. 
 

משאבות לבריכות שחייה

 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים