משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

משאבות לחץ מים 

מערכות מים רבות, ביתיות ותעשייתיות, דורשות לחץ מים מסוים על מנת שיהיה ניתן לבצע בהן שימוש בצורה נכונה וטובה , יש לכך השלכות רבות, הן פרקטיות, נוחות, וכמובן השלכות כלכליות. אך הרבה פעמים המערכת כשלעצמה לא מסוגלת לספק את לחץ המים הנדרש, מסיבות שנגיע בהן בהמשך, לכן צריך להשתמש בגורם חיצוני שיאפשר לבצע את הלחץ הזה, מדובר על משאבות לחץ מים אשר מסוגלות לבצע את העבודה תוך זמן קצר ובאיכות גבוהה. 

הסיבה שבגללה עסקים ואנשים פרטיים משתמשים הרבה פעמים במשאבות לחץ מים היא בגלל שהצנרת איננה מסוגלת לספק את לחץ המים הנדרש. זה יכול להיות בגלל הרשות המקומית בו נמצא המבנה וזה יכול להיות בגלל הצנרת במבנה עצמו. לעיתים מדובר על מצבים קבועים ולעיתים על מצבים משתנים. על כן יש צורך להשתמש במשאבות הגברת לחץ שיאפשרו למים לצאת בצורה הרבה יותר חזקה. 

כל אחת מאותן משאבות הגברת לחץ עובדת בצורה אחרת כאשר המשאבה צריכה להיות מותאמת לצנרת ולמערכת הכללית. אנחנו יכולים למצוא משאבות מים חשמליות וכן משאבות מים שאינן כאלה, משאבות מים בגדלים שונים, משאבות שעובדות על מדדים שונים. כל משאבה עובדת על ידי כך שהיא שואבת את המים מאותו מקור מים חיצוני בעוצמה גבוהה יותר, למשל, לא פעם בבנייני רבי קומות, לחץ המים בקומות העליונות הוא נמוך, אז משתמשים במשאבות לחץ מים בשביל לאפשר זרימה חופשית וטובה.  

זרימת המים דרך המשאבה היא מבוקרת על ידי בקר אלקטרוני, והיא מאפשרת לחץ רציף כך שבכל שלב יש לחץ מים בצורה שיכולה להתאים לצרכים של מי שמשתמש במשאבה באופן פרטי או תעשייתי. 

כשאנחנו רוצים לרכוש משאבות לחץ מים, רצוי מאוד שנבחן כיצד הן עובדות, האם הן מתאימות לצרכים שלנו מבחינת הגודל והמהירות בו הן עובדות, יש לבחון באילו עוצמות מופל הלחץ, האם מדובר במשאבה שמתאימה לשימוש שאנחנו צריכים לעשות בה, כיצד יש להתקין אותה והאם אנחנו יכולים להפעיל אותה בעזרת בקר מיוחד ובכך גם לווסת את מידת הלחץ של המשאבה. 

אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו, ללחץ משאבות, אצלנו תוכלו ליהנות משורה של סוגי משאבות לחץ מים, משאבות שמתאימות לשימוש ביתי ותעשייתי. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ניקוי מאגרי מים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
משאבות לחץ מים
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים