משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

משאבות למזרקות

גם מי שאיננו מבין ומכיר את התחום של משאבות מים יודע את תפקידן ועד כמה הן משמעותיות לצורך שימושים שונים. זה נכון כשמדובר במשאבות מים פנימיות אשר בלעדיהן אי אפשר שאלמנט מסוים יעבוד כנדרש, וזה נכון גם במקרה של משאבות מים חיצוניות, למשל בריכות, אשר יש צורך בהן על מנת שיעבדו בצורה מדויקת וחזקה.

שימוש במשאבות, דוגמא משאבות מים קטנות או גדולות, הוא שימוש אלמנטארי כשאנחנו עובדים עם בריכות שחייה או נוי, מזרקות מים למפלים או לכל צורך אחר. החשיבות של המשאבות היא בכך שהן מאפשרות זרימה ותנועת מים מוגברת, יצירת לחץ משמעותי אשר מאפשר לגרום לזרם המים להיות הרבה יותר חזק. אם ניקח למשל בריכה ביתית, הרי שבלי שימוש במשאבת מים חיצונית או פנימית לא נוכל להשתמש בה, בוודאי שלא תהיה בה תחלופה של מים לאורך זמן.

כאן המקום לציין, ישנן משאבות מים קטנות כמו שיש משאבות מים גדולות וישנה משאבת מים חיצונית כמו משאבה פנימית. בסופו של דבר אנחנו קובעים היכן להתקין את המשאבה ואיזו משאבה זו תהיה על פי הצרכים שלנו, אלה נובעים מאופי השימוש שנעשה במשאבה, המיקום של המתקן אליו אנחנו מבקשים לחבר את המשאבה וכן אופיו של המתקן.

בדרך כלל ההמלצה היא לא לקחת משאבה קטנה ממה שאנחנו צריכים וגם לא גדולה מדי, ההסבר הוא שעלינו להתאים את המשאבה כך שהיא תעבוד בצורה אופטימאלית עם המתקן. נקודה נוספת חשובה היא שעלינו להקפיד לטפל במשאבות בצורה מדויקת וטובה. לרוב המשאבות, כולל משאבת מים חיצונית, תותקן בחדר חיצוני, זה נכון גם במקרה של משאבות לצרכים מסחריים או תעשייתיים וכן במשאבות לצרכים פרטיים. עלינו לוודא שהחדר נקי, שאיש לא נכנס אליו ללא אישור, ושהמשאבה נקייה לגמרי, כל חלקיה מקוריים ואם היא לא עובדת כראוי, אנחנו מפסיקים לעבוד איתה עד שנטפל בה. עניין זה הוא חשוב גם בשביל שנשמור על המשאבה תקינה וגם בשביל שנוכל לשמור על בטיחות המבנה והאנשים.

לסיום, אם אתם מחפשים משאבות למזרקות או בריכות, משאבות מים קטנות או גדולות, זה הזמן ליצור איתנו קשר. צוות לחץ משאבות 2010 ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אצלנו תוכלו למצוא משאבות שמתאימות לשימוש ביתי ותעשייתי. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לטפל בבקשה שלכם בהקדם. מוזמנים לקרוא בנוסף:
משאבות צנטריפוגליות
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
משאבות למזרקות
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים