משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

משאבות מפלי מים

לא מעט ישראלים חולמים על בית פרטי עם גינה ובריכה, עבור רבים זה החלום הישראלי האמיתי, בית פרטי עם שטח גדול בו יוכלו לגדל את ילדיהם. בשביל להגשים את החלום הזה צריך לעבוד קשה, לחסוך לא מעט, ולהגיע בסופו של דבר למצב בו עומד לרשותכם השטח והיכולת לעצב מבנה פרטי עם בריכה וגינה. אך בשביל שהבריכה או הגינה יתפקדו כנדרש צריך לשים לב לפרטים מסוימים, בין היתר למשאבות המים המותקנות בהם.

במקרים רבים אנחנו יכולים למצוא משאבות מסוגים שונים בבתים פרטיים, בדרך כלל נמצא משאבה לבריכה ביתית לצד משאבות מים לגינה, למשל, משאבות מזרקות נוי ומשאבות מפלי מים, זאת בהנחה ומדובר בגינה שיש בהן מעבר לצמחים ועציצים גם אלמנטים שונים לנוי כמו מזרקות או מפלי מים.

בדרך כלל נמצא מפלי מים ומזרקות נוי, בגינות גדולות, לא בהכרח רק בבתים פרטיים אלא גם במבנים ציבוריים ובגינות של מסעדות, בתי קפה, גני אירועים וכן במבנים ציבוריים. בכל אחד מהמקומות הנ"ל, על מנת שהמפלים והמזרקות יעבדו יש צורך במשאבות שיאפשרו זרימה נוחה ונכונה של המים.

משאבות מפלי מים, עובדים על בסיס קבוע, כאשר הגודל והמשקל שלהן תלוי בסוג וגודל המפל. הרעיון הוא שהמשאבה יוצרת לחץ אשר משפיע על זרימת המים. זה נכון גם לגבי משאבות מזרקות נוי, במקרה כזה המזרקה זקוקה למשאבה על מנת לאפשר גם לזרימת המים וגם שהמים יפנו לכיון מסוים, מן הסתם כלפי מעלה.

משאבה לבריכה ביתית בנויה אחרת ולו מהסיבה שהיא פועלת על פי סוג הבריכה וגודלה. כידוע ישנם מספר סוגי בריכות, אנטיקס, בריכות שיש ואחרות, חלק מהבריכות עובדות על חשמל חלק מהזמן ויש צורך שהמשאבה תעבוד אף היא בצורה דומה. המשאבה צריכה להיות בגודל מסוים, וחשוב לא פחות תעבוד על פי כוח מסוים. ככל שהיא תהיה חזקה יותר כך תתאפשר זרימת מים חזקה יותר. צריך לזכור שאם אנחנו רוצים שהמשאבה תעבוד כנדרש, הרי שעלינו לוודא שהיא נקייה, מחוברת היטב, ומתאימה לסוג הבריכה אליה היא מחוברת.

אם גם לכם יש גינה ובריכה בבית, ואתם זקוקים למשאבות מזרקות נוי או למשאבה לבריכה ביתית, זה הזמן לפנות אלינו. הצוות של חברת לחץ משאבות 2010, ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. כל מה שעליכם לעשות זה לפנות ואנחנו נדאג לספק לכם את המידע הנכון בנושא וכן להציג בפניכם את המשאבות הטובות ביותר הקיימות בשוק. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
משאבות למזרקות
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
משאבות מפלי מים
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים