משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

חזרת הביתה ולתדהמתך גילת הצפה, הראש כבר מתחיל לאמוד את הנזקים, מאיפה מתחילים עכשיו? איך מנקזים את כל המים? אוהבים למלא בקיץ את הבריכה הביתית, הנה החורף מתקרב ואתם רוצים לרוקן את הבריכה, איך עושים את זה מבלי להציף את כל החצר?
יש פתרון נוח, יעיל ולא יקר משאבת מים ידנית היא בין ההמצאות העתיקות בעולם, אשר עדין נמצאת בשימוש בעולם המודרני ולכן אין ספק שמדובר באחת ההמצאות החשובות בהיסטוריה. משאבת המים הידנית למעשה מעבירה מים בצורה ממוקדת ומהירה לכיוון מסוים- בכיוון הזרימה הטבעי או בכוח עילוי בניגוד לכיוון הזרימה הטבעי.
איך פועלת משאבת מים ידנית? המשאבה הידנית מבצעת את פעולתה כאשר היא באה במגע עם מקור הנוזל ויוצרת לחץ וואקום או אנרגיה באמצעות הפעלה ידנית, המשאבה שואבת מים בהיקף יחסית קטן, ומעבירה אותם ביעילות למקום אחר. 

משאבת מים ידנית נחוצה בסיטואציות מסוימות, כאשר אנחנו רוצים לשאוב נוזלים בצורה נקודתית ומדויקת, ובמרחבים מצומצמים יחסית בהם אין יכולת להכניס משאבה גדולה יותר. כך, לדוגמה, משאבת המים הידנית היא יעילה ביותר בשימוש ביתי כגון, שאיבה של מים מתוך מיכל כזה או אחר, שימוש במערכות השקיה מדויקות, טיפול בהצפות נקודתיות או עבור שאיבה של דלק ברכב. היתרון המרכזי של משאבה ידנית היא המחיר הנמוך שלה באופן יחסי.

משאבות מים ביתיות אחרות הן משאבות מים חשמליות השימוש בהן נחוץ כאשר אנו רוצים לשאוב כמויות גדולות יותר של נוזלים במקרים כמו הצפה של מרתף או ריקון בריכות גדולות וכדומה. 

אנשים רבים מעדיפים לשכור משאבות חשמליות מאשר לקנות אותן ממספר סיבות. ראשית, השימוש במשאבת מים לצרכי הצפות או ריקון מכלי מים גדולים לא נעשה בתדירות גבוהה ועל כן נוח יותר לשכור משאבות מים ביתיות סמוך למועד השימוש ולזמן קצוב. שנית, השכרת ציוד לשאיבת מים מאפשר שימוש במשאבות מקצועיות, שעושות את עבודת השאיבה ביעילות ובמהירות, מבלי להוציא כסף רב על ציוד שאיבה שלא יעשה בו שימוש תדיר.

מחפשים משאבות מים ביתיות אתם מוזמנים לפנות אלינו, לחץ משאבות, אצלנו תוכלו לקבל את כל הפרטים הנדרשים אודות משאבות מים קטנות והשכרת משאבות מים ביתיות. 
 

משאבת מים ידנית

 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים