משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

לפעמים אנו שומעים על מקרים של חשש לזיהום במאגרי מים, במידה ומאגר מים גדול הזדהם יש סיבה לדאגה שכן מצב כזה עלול להביא לנזק בריאותי משמעותי לאנשים אשר צורכים את מי המאגר לשימוש ביתי, גם אם מדובר בימים לשימוש חקלאי גורם הזיהום יכול לעבור מהמים לצמח ולירק. במקרה כזה יש לבצע ניקוי וחיטוי מאגרי מים על מנת שניתן יהיה להכשיר את המאגר להמשך שימוש.  

ניקוי וחיטוי מאגרי מים צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית שיש ברשותה את כל הידע המקצועי והציוד הדרוש לחיטוי מאגרי מים. בנוסף, על החברה לפעול בשקיפות מול הלקוח ומול הרשויות הרלוונטיות- משרד הבריאות, הרשות המקומית ותאגידי מים, כדי לקבל בתום התהליך את אישור משרד הבריאות  ולהפעיל בהקדם את המאגר שעבר ניקוי. 

חברת לחץ משאבות מתמחה בניקוי וחיטוי  מאגרי מים, ברשותנו כל הציוד הנדרש: מכונות שטיפה בלחץ, משאבות לטיפול במאגרים,  משאבות סחרור לחיטוי קווי מים כתשתית וכצנרת פנימית במבנים ומכשור לבדיקת איכות המים לאחר ניקוי. אנו מבצעים חיטוי מאגרי מים במקצועיות רבה, תוך שמירה קפדנית על בטיחות ונהלי משרד הבריאות ועמידה בלוחות זמנים.

ניקוי וחיטוי מאגרי מים מתבצע בשלבים. תחילה יש לרוקן את המאגר ולסגור את כל הברזים והצנרת על מנת למנוע כניסה של מים חדשים. בשלב הבא מבצעים חיטוי, שטיפה וניקוי של הצנרת ושל המאגר. לאחר מכן ממלאים את המאגר ושולחים דגימה של המים למעבדה כדי לוודא שהמים אכן נקיים וראויים לשימוש. בסיום התהליך מדביקים תווית  המורה מי בצע את עבודות החיטוי והניקוי, באיזה תאריך ומתי צריכה להתבצע הבדיקה הבאה. 

ישנה חשיבות רבה לטיפול במאגרים באופן רציף ומקצועי, זאת מפני שמדובר במאגרים שמשרתים את הציבור באופן זה או אחר. שימוש במי מאגר מזוהמים יכול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות ולכן ישנה הוראה של משרד הבריאות לבצע בדיקות מעבדה שגרתיות ולדאוג לחיטוי וניקוי במידה ועולה הצורך. 

כשמדובר בניקוי וחיטוי מאגרי מים- יש לעבוד עם חברה שאפשר לסמוך עליה! חברת לחץ משאבות עובדת עם המכשור המקצועי הדרוש, אנשינו הוכשרו לטיפול במערכות מי שתיה ואנו מתחייבים לשירות מהיר, יעיל ואמין.
 

ניקוי וחיטוי מאגרי מים

 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים