משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

ניקוי מאגרי מים

אחת לכמה זמן אנחנו שומעים על מאגרי מים שלא ניתן להשתמש בהם יותר מפאת זיהום או לכלוך, במקרה כזה אין ברירה אלא לערוך ניקוי וחיטוי מאגרי מים בצורה מקצועית על מנת שיהיה ניתן להכשיר אותם להמשך שימוש.

ניקוי מאגרי מים מתבצע על ידי חברה מקצועית שיש לה את כל הכלים הנדרשים בנושא, כמו כן עליה לקבל את אישור משרד הבריאות על מנת שיהיה להפעיל לאחר מכן את המאגרים שעברו ניקוי. חשוב להבהיר שאת הניקוי יש לבצע באופן מיידי כאשר עולה חשד לזיהום או לכלוך על מנת שלא יהיה שימוש במאגר כאשר הוא מזוהם, דבר שעלול להביא לנזק בריאותי גדול. 

כיצד מבצעים ניקוי וחיטוי מאגרי מים? 
בשלב הראשון מרוקנים את המאגר, סוגרים את כל הברזים, והצינורות, כך שמים חדשים לא ייכנסו אליו. לאחר מכן, מתחילים בתהליך ניקוי וחיטוי של הצינורות ושל המאגר, מדובר על חיטוי, שטיפה וניקוי. בסוף התהליך נמלא את המאגר מים, אך לפני שנתיר שימוש בו נשלח דגמיה של המים למעבדה על מנת לוודא שאינם מזוהמים. במידה והתוצאות טובות, אז אפשר לעשות שימוש הולך וחוזר במאגרים. 

חשוב להבהיר בסיום עבודת ניקוי מאגרי מים יש להדביק תווית מיוחדת מי ביצע את העבודה, מתי, מה היו התוצאות ומתי תיערך הבדיקה הבאה. יש לבצע בדיקה של מאגרי המים אחת למספר חודשים בשביל שלא יתגלה זיהום, בכל פעם שמתגלה זיהום כזה יש לבצע ניקוי וחיטוי מאגרי מים, כמו כן אם התופעה חוזרת על עצמה יש לבחון למה ומהיכן היא נוצרת. 

החשיבות של ניקוי מאגרי מים היא מאוד גדולה, מאחר ומדובר במאגרים שמשרתים את הציבור בצורה כזו או אחרת, הרי ששימוש בהם כשהם מזוהמים יכולים לגרום לבעיות בריאותיות קשות, מכאן שמשרד הבריאות מקפיד על הדרישה לבצע בדיקות מעבדה תקופתיות ולדאוג לחיטוי וניקוי בכל עת כשצריך. על מנת שהעניין יתבצע כמו שצריך יש לעבוד עם חברה שאתם יכולים לסמוך עליה, חברה מקצועית, אמינה שמתמחה בתחום זה. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר, לחץ משאבות, חברה שמתמחה בניקוי מאגרי מים בגדלים ומסוגים שונים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל נושא ובכל עניין. אם אתם זקוקים לניקוי מאגרי מים בבניין או ניקוי מאגרי מים תעשייתיים זה הזמן לפנות אלינו ואנחנו נדאג לכם צלניקוי וחיטוי ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ספרינקלרים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
ניקוי מאגרי מים
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים