משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

ספרינקלרים

בלא מעט בתים, מפעלים ומוסדות ציבוריים מתקינים כיום מערכות ספרינקלרים מסוגים שונים. בחלק מן המקומות זה מחייב על פי חוקי הבטיחות בעוד שבמקומות אחרים זו החלטה מקומית להתקין אותם. 

התקנת ספרינקלרים נועדה להבטיח שתהיה מערכת של מתזים שתאפשר טיפול מקומי ומהיר בשריפות בגדלים שונים. למערכת ספירנקלרים יש כמה חלקים. חלק ראשון כולל צנרת מים שלעיתים גלויה לעין ולעיתים לא, והחלק השני הם של הספיר לנקרים, מדובר על מתזים שתלויים בתקרה וברגע שפורצת שריפה אפשר לפתוח אותם באופן מיידי או שהם נפתחים באופן אוטומטי. 

הסיבה שנהוג להתקין ספרינקלרים במבנים, הן מבני ציבור והן מבנים פרטיים היא מאוד פשוטה. ברגע שפורצת שריפה, אנחנו לא תמיד פועלים בשיקול דעת ובקור רוח, הרבה פעמים אנחנו פועלים בלחץ, לכן חשוב שתהיה מערכת שתוכל לפעול אוטומטית בלי שנצטרך להתחיל להתעסק איתה ולבחון מה עושים וכיצד. 

כאשר אנחנו מעוניינים להתקין מערכת ספרילנקרים, עלינו לקחת בחשבון שהמערכת צריכה להקיף את כל המרחב הסגור, כשהמתזים צריכים להימצא בכל אחד מהחדרים במבנה, רק כך נוכל להיות רגועים שאכן המבנה כולו מכוסה. המתזים מכוסים בזכוכית, ברגע שהם נחשפים לחום גבוה הם מתנפצים ואז המים יוצאים מן הצנרת דרך המתזים אל המקום אשר מעליו הם נמצאים.

היתרון של התקנת ספרי לנקרים מעבר לעובדה שהם מאפשרים כיבוי שריפות לא בלחץ, הרי שהם פועלים באופן נקודתי במקום בו יש טמפרטורה גבוהה, כלומר הם לא יפעלו בכל מקום, אלא רק במקום בו פורצת שריפה, חלק קטן של המערכת תפעל בעוד שבמקומות אחרים המערכת לא תפעל. 

על מנת שהתקנת ספירילנקרים אכן תיתן לנו את התוצאות שאנחנו מצפים עלינו לוודא שהצנרת מים עובדת כראוי, לשם כך יש לבדוק שהיא נקייה וחלקה, כמו כן יש לבדוק שכל המתזים מותקנים במקום הנכון, והם אכן עברו בדיקת איכות ובקרה שאכן בעת טמפרטורה גבוהה הם עומדים כמו שצריך. כמו כן יש לבצע בדיקות תקופתיות למערכות על מנת שנוכל להיות בטוחים שאכן המערכת תקינה ולא נוצר בלאי. 

אנחנו בלחץ משאבות מזמינים אתכם להזמין אצלנו ספרי לנקרים וכן אם אתם זקוקים, אתם מוזמנים גם ליצור איתנו קשר לצורך תיקון ספרילנקרים. החברה שלנו מתמחה בהתקנת ספרילנקרים מהרמה הגבוהה ביותר שיש. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל עניין ועניין. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונעמוד לרשותכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מערכות סולריות והסקה
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
ספרינקלרים
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים