משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

ספרינקלר

בלא מעט מבנים, בפרט מבנים פרטיים וציבוריים, מותקנים היום ספרינקלרים. אלה מיועדים לפעול במצב של שריפה ולמעשה הם מונעים אפשרות של הדלקת אש ברמות מסוימות. במבנים רבים הם באים להחליף את השימוש בצינור כיבוי אשר כמו זרנוקים, גלגלונים ועוד.

הרעיון של ספרינקלר הוא מאוד פשוט, מדובר במתג מיוחד שתלוי בתקרה, וברגע שנדלקת אש או מתחוללת שריפה במבנה,אז הוא עובד ומתיז מים לכל עבר במטרה לכבות את האש. ישנם סוגים שונים של ספרינקלרים, החדישים בתחום, הם כאלה שעובדים אוטומטית בלי צורך לעשות דבר. הספרינלקרים הישנים, הם כאלה שיש צורך למשוך אותם על מנת שהם יתחילו לעבוד. כיום כבר לא נהוג להשתמש במערכת ספרינקלרים שכזו.

יתרון ראשו של שימוש בספרינקלר הוא שמדובר במערכת שמאפשרת כיבוי אש בצורה מהירה, מאחר והיא עובדת אוטומטית, אז אין צורך לעשות דבר, היא פשוט מתחילה לעבוד מעצמה ברגע שנדלקת אש. יתרון שני הוא שמדובר במערכת אשר פועלת בעזרת צנרת מים, זו צנרת נמצאת בתוך התקרה והיא מוסתרת מהעין, כך שלא מדובר בגורם שפוגע בעיצוב של המבנה. עם זאת במבנים מסוימים, בעיקר מבנים ישנים, אפשר להבחין בצינורות השונות ומן הסתם גם בספרינקלרים. יתרון נוסף הוא שכל מתז עובד באופן נקודתי, כלומר, לא מדובר על סיטואציה בה כל המתזים עובדים ביחד ובלי קשר, אלא בכל מקום בו נדלקת אש המתז עובד. כך לא כל המבנה מוצף מים, והטיפול באש הוא באופן נקודתי ומהיר.

כיצד הספרינקלר עובד? מדובר במתז שמכוסה בשסתום זכוכית אשר רגיש לחום, ברגע שהאש נדלקת אז השסתום קולט את זה, בטמפרטורה גבוהה הוא מתנפץ, כאשר זה קורה המים בצנרת משתחררים בלחץ גבוה וכך השריפה נכבית.

חשוב לציין, בשביל שספרינקלר יעבוד בצורה טובה ונכונה, אסור לתלות עליו שום דבר, אסור לכסות אותו, הוא צריך להיות חשוף לגמרי וכמובן אסור שהשסתום יהיה שבור. מוטב לערוך בדיקות וביקורות אחת לכמה זמן על מנת לוודא שאכן מערכת ספרינקלרים לא פגועה ובשעת הצורך היא תעבוד כמו שצריך.

אם גם אתם מעוניינים להתקין מערכת ספרינקלרים, זה הזמן לפנות אלינו. חברת לחץ משאבות 2010 מתמחה בהתקנת ספרינקלרים במבנים פרטיים וציבוריים. אצלנו תוכלו למצוא מודלים שונים שיכולים לעזור ולהתאים לכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, להעניק לכם מידע בנושא ולהציג בפניכם הצעות מחיר אטרקטיביות. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. 
 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משאבות מפלי מים
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
ספרינקלר
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים