משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

עבודות שאיבת מים

זה לא מקרה שכיח אך זה קורה מעת לעת שמבנים הופכים מוצפים ויש צורך לשאוב מהם מים. מדובר על מקלטים, חניונים, דירות קרקע, חנויות ועוד. זה לא חייב לקרות רק כתוצאה מיום גשום מאוד אלא גם כתוצאה ממקרים אחרים, הצפות כתוצאה מפיצוץ הצנרת, זו דוגמא קלאסית למצב שכזה. 

בשביל להתמודד עם סיטואציה שכזו יש להזמין חברה אשר מתמחה בעבודות שאיבת מים, חברה אשר מחזיקה בצוות שלה גם אנשים שיודעים לבצע את השאיבות עצמן וגם רצוי שיהיו בה אינסטלאטורים שידעו לטפל בצנרת במידה ויש צורך וכן חשמלאים שידעו כיצד לנתק את החשמל מבעדו מועד על מנת שלא ייגרם קצר שעלול להוביל לאסון או שכל המכשירים ייהרסו.  יש לציין במקרים מסוימים אפשר להשתמש בטבולה, משאבת מים ביתית לצורך שאיבה. 

שאיבת מים נעשות באמצעות משאבות מיוחדות אשר מאפשרות להוציא את המים החוצה, מן המבנה, בצורה מסודרת. כשהמים יוצאים מן המבנה, האם נאספים בבור ספיגה או במיכל איסוף, ישנן משאבות שמבצעות את הניקוז באופן אוטומטי בזמן השאיבה. חשוב לוודא שמשאבה מים הינה תקינה ונקייה, אחרת עלולות להיגרם בעיות אשר יקשו על תהליך השאיבה.

יש לזכור שאיבת מים חייבת להתבצע באופן מהיר ושוטף, ככל שהמים יישארו יותר מדי זמן במקום, עלולים להיגרם הבעיות הבאות, ראשית, עלולים להופיע מזיקים שונים, שנית, יווצר זיהום במקום וכן עלול להופיע ריח לא נעים, שלוש, הדברים במקום, אלה שלא נהרסו, עלולים עוד להיהרס. 

במידה ויש אפשרות, רצוי מאוד להוציא את כל הדברים במקום לפני שמתחילים בעבודות שאיבת מים. כך אפשר גם לבצע את עבודות שאיבת מים בצורה פשוטה יותר וגם למנוע פגיעה קשה יותר של החפצים והציוד.  לגבי כל מה שקשור לחשמל ולאינסטלציה, יש לנתק את החשמל תחילה ולוודא ששום חפץ חשמלי לא מחובר לחשמל ובוודאי שאיננו עובד.

על מנת שהמקום לא יוצף עוד יותר, בוודאי אם מדובר בהצפה כתוצאה מכשל בצנרת, יש לוודא שהברזים המרכזיים סגורים ושהצנרת איננה פעילה. 

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע על עבודות שאיבת מים זה זה הזמן לפנות אלינו ללחץ משאבות, אנחנו מובילים בתחום של עבודות מסוג זה, הן למבנים פרטיים והן למבני ציבורי ומבנים מסחריים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו יעזור לכם באופן מיידי בכל עניין שקשור לשאיבות מים מכל מקום בו תצטרכו לשאוב. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בדיקת ציוד כיבוי אש
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
עבודות שאיבת מים
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים