משרד: 072-33-80-555  |  פקס:077-4144067

ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, ביקורת לעמדות כיבוי אש, מערכות סולאריות ועוד

צינור לכיבוי שריפות

אנחנו לא צופים שזה יקרה, בוודאי שאנחנו לא רוצים שזה יקרה, אך לצערנו שריפות עלולות להתרחש, ואז מה? אנחנו יכולים לקרוא למכבי אש ולקוות שהם יגיעו כמה שיותר מהר (מה שבדרך כלל קורה) אך מה אם זה לא יקרה במקרה שלנו? ומה אם התחנה של מכבי אש היא רחוקה מדי? לכן אין לנו ברירה אלא להחזיק במבנה צינור לכיבוי שריפות.

כאן המקום לציין, החוק מחייב בניינים רבי קומות, פרטיים וציבוריים, להחזיק צינור לכיבוי שריפות ומתקנים נוספים שמאפשרים כיבוי שריפה באופן אוטומטי. כך למשל, החוק מחייב להחזיק ברז כיבוי אש, גלגלון כיבוי אש, גלאים ועוד. אך במבנים פרטיים זה לא כך, כלומר אם יש לנו בית פרטי אנחנו לא מחויבים להחזיק בתוכו שום דבר מהמתקנים האלה או אחרים ולו מסיבה מאוד פשוטה, שהם גם דורשים מקום וגם דורשים עלויות מסוימות.

הצורך בצינור לכיבוי שריפות או ברז כיבוי אש הוא ברור, האפשרות שתיפתח שריפה היא מאוד גדולה, והסכנה היא אפשרית. במיוחד במבנים רבי קומות אז ברגע של שריפה, המעליות מפסיקות לעבוד באופן אוטומטי, יש סיכוי רב שהיכולת של הדיירים או העובדים במקום להתפנות בצורה שקטה ורגועה, הוא לא גבוה, ומכאן שאין ברירה אלא להחזיק בציוד כמו משאבות כיבוי אש או צינור לכיבוי שריפות שמאפשר לכבות דליקות בכל קומה בנפרד או בכל הבניין גם יחד (מבחוץ).

על מנת שהציוד יעבוד בצורה טובה, יש לוודא שהוא עובר ביקורות לעיתים תכופות, הן צריכות להתבצע על ידי איש מקצוע מתחום כיבוי והצלה ובמידת הצורך יש לבקש מהחברה שמכרה לכם והתקינה אותו, לבחון מה הבעיה ולטפל בה בהקדם. קחו בחשבון שאם המתקנים לא יטופלו והבעיות לא יתוקנו, ייתכן מאוד שתקבלו קנס ואף מעבר לכך. חשוב לציין שעוד לפני שניתן ליישב את המבנה, יש לעבור ביקורת של מכבי אש, בין היתר של המתקנים השונים, כולל של צינור לכיבוי שריפות, על מנת לקבל אישור הפעלה של הבניין.

אם אתם מחפשים חברה שתתקין עבורכם משאבות כיבוי אש וציוד אחר בנושא, זה הזמן לפנות אלינו. חברת לחץ משאבות 2010, מתמחה בנושא של משאבות ובפרט משאבות לכיבוי אש. החברה מתקינה, מבקרת ומתקנת משאבות לשימוש פרטי וציבורי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. באמתחתנו משאבות מסוגים שונים ואתם יכולים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות על כל אחת מהן. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
ספרינקלר
נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
צינור לכיבוי שריפות
 
לחץ משאבות 2010 בע"מ מציבה רף גבוה בשירותיות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות ולכן זוכה להכרה רבה מלקוחותיה המרוצים, לקוחות מין המגזר הממשלתי, ציבורי, מוסדי, העסקי והפרטי כאחד.


אנו מתמחים בשיפוץ ושיווק משאבות, באופן המקצועי והאיכותי ביותר ובהן:
משאבות טבולות למי קולחין ולביוב גולמי, משאבות ניקוז טבולות, מערכות כיבוי אמריקאיות לפי תקן fm-ul , משאבות טבולות למקלטים, משאבות למזרקות ולבריכות שחייה ועוד. 

כיבוי אש:
חברתנו מתמחה בביקורות מתוזמנות לעמדות כיבוי אש על כל רבדיה לפי מכון התקנים, בדיקה והתקנת ספרינקלרים ועוד.

שירותינו מבוצעים על פי מפרטי היצרן ובקשת הלקוח, על ידי צוות אמין ומקצועי ובאמתחינו לקוחות רבים ומרוצים המעידים על כך:
לקוחות מוסדיים, ממשלתיים, ציבוריים, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים.

לחץ משאבות 2010 בע"מ  |  ייצור, שיווק ותיקון למגוון סוגי המשאבות למערכות מים, שמן, מיזוג אויר ועוד | שירות 24/7  |  משרד: 072-33-80-555 | פקס:077-4144067

עבודות שאיבת מים     בדיקת ציוד כיבוי אש     בדיקת תקינות ספרינקלרים     ביקורת לעמדות כיבוי אש     הגברת לחץ מים     הרכבת בקרי מפלס     השכרת ציוד לשאיבת מים     חימום מים     כיבוי אש     מערכות ביוב     מערכות מים     משאבות לחץ מים     ניקוי מאגרי מים     ספרינקלרים     מערכות סולריות והסקה     גלגלון כיבוי אש     משאבה להגברת לחץ מים ביתי     צינור לכיבוי שריפות     ספרינקלר     משאבות מפלי מים     משאבות למזרקות     משאבות צנטריפוגליות    
משאבת מים ידנית     ניקוי וחיטוי מאגרי מים     משאבה לסחרור מים     הגברת לחץ מים     זרנוק כיבוי אש     מערכות ספרינקלרים     משאבה לביוב     מערכות מים     משאבות לבריכות שחייה     מערכת חימום מים