ייצור, שיווק ותיקון משאבות לחץ מכל סוג

נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.

השאר פרטים
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

חימום מים

מדינת ישראל היא מדינה משופעת שמש וככזאת, היא יכולה להשתמש באנרגיית השמש לצרכים שונים ובכך לחסוך שימוש באלמנטים אחרים שגורמים לבזבוז משאבים שונים ביניהם משאבי חשמל. דוגמא קלאסית לשימוש באנרגיית השמש היא בכל הקשור לחימום מים, מדובר אל רק בחימום מים לצרכים ביתיים באמצעות דודים או מערכות סולריות למים, אך זה נכון גם לחימום מערכות אחרות למשל חימום בריכה סולארי, מערכות מיזוג, מערכות מים לתעשייה ועוד.

חימום מים באמצעות מערכות סולאריות מאפשרות לחסוך עלויות רבות הן בגין שימוש בחשמל והן שימוש בצנרות מים שדורשות תפעול מיוחד. כאשר משתמשים בחימום מים עבור מערכות שונות באמצעים סולאריים, אפשר ליהנות מאפשרות גבוהה מאוד של חימום במשך רוב שעות היממה, רוב ימות השנה, בלי שצריך לשלם עלויות גבוהות נלוות בתהליך העבודה. מה שכן, גם תהליך ההקמה הוא לא יקר כי על השמש עצמה אנחנו לא משלמים מן הסתם. כיצד עובד תהליך חימום בריכה סולארי? זו דוגמא קלאסית כיצד תהליך חימום מים באמצעים סולאריים מתבצע בצורה פשוטה.

ראשית משתמשים במשאבת הסחרור של הבריכה אשר מים דרך ברזים ייעודים, בזמן הזמן המערכות השונות משתמשו באנרגיית השמש באמצעות צינוריות קליטה, לאחר מכן המים מתחילים לחדור אל הבריכה במספר סבבים עד אשר הבריכה מתמלאת במים בטמפרטורה הרצויה. חשוב להבהיר שעל השימוש במערכת סולארית לחימום אפשר להוסיף גם, בין היתר בקר טמפרטורה מיוחד אשר מאפשר לווסת את טמפרטורת המים. כשאנחנו מסתכלים על כל המקרים והמצבים בהם אנחנו זקוקים לחימום מים ביום יום, למשל לצורך מערכות חימום והסקה, זו נחשבת דוגמא קלאסית שכן מדובר במים שאין לנו שימוש אמיתי בהם, השימוש הוא לצורך הפעלת מכשיר מסוים. לכן אין בהם צורך שאנחנו נשקיע בכך כסף, אנחנו יכולים פשוט להשתמש במערכת סולארית שתבצע עבורנו חימום מים ובמידת הצורך גם נוכל למחזר אותם על מנת שנוכל להמשיך ולהשתמש בהם גם במקרים הבאים. כמו שאנחנו יכולים לראות, שימוש במערכות חימום מים הוא מאוד חשוב ומשמעותי בימנו, הוא מאפשר לנו לחסוך עלויות רבות ולהיעזר באנרגיות טבעיות, לשם כך.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אל מערכות חימום מים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. צוות לחץ משאבות ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. הצוות שלנו מתמחה בניהול מערכות סולאריות מסוגים שונים כולל חימום בריכה סולארי ועוד. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום.

מוזמנים לקרוא בנוסף: כיבוי אש

© כל הזכויות שמורות ללחץ משאבות 2010 בע״מ פותח ע״י ims