ייצור, שיווק ותיקון משאבות לחץ מכל סוג

נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.

השאר פרטים
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

מערכות ביוב

מערכות ביוב כידוע עלולות להיות מאוד בעיתיות אם הן לא מתחזקים אותן בצורה נכונה, במיוחד אם מתגלה בעיה מסוימת ולא מטפלים בה בזמן. על כן כל מי שמטפל במערבות ביוב יודע שהוא חייב להחזיק משאבה טבולה לביוב, זו נחשבת למשאבה החשובה ביותר בתחום. משאבה טבולה לביוב, המטרה של משאבות טבולה היא להעביר שפכים בצנרות שונות כולל עירוניות, תעשייתיות וכן ביתיות.

מדובר במשאבה שמותקנת בבור ספיגה או בקווי החלוקה של הביוב, והן מאפשרות לנתב את הביוב ואת הפסולת לכיוון הנכון. בהיעדר הכוונה כזו עלול להיווצר מצב לפיו, שני הדברים, קרי הביוב והפסולת יזרמו לאותו כיון יגרמו לפגיעה קשה, סתימה ואף גרוע מכך לחבלה קשה בקווי הביוב. על כן נהוג משאבה טבולה לביוב היא מאוד חשוב. חשוב לציין, אפשר למצוא משאבה לביוב שהיא חשמלית, בה משתמשים במקומות שבור הספיגה והצנרת נמצאים מתחת לקו הביוב ויש צורך לעלות את השפכים מעל קו מסוים. ניתן לבצע זאת באמצעות מצוף ולוח פיקוד שיש במשאבה ותפקידם לווסת בצורה נכונה את עבודתה.

כיום רוב המשאבות מצוידות באלמנטים שונים שמאפשרים להן לעבוד בצורה נכונה עם מערכות ביוב שונות. יש לציין שמלבד שימוש במערכת ביוב באופן עצמאי, הרי משאבה טבולה לביוב נמצאת גם בשימוש של אינסטלאטורים אשר צריכים לפתוח סתימות חמורות. במקרה כזה הם שואבים מי ביוב בקווים מסוימים באופן עצמאי, כמו כן הם משתמשים במשאבה בשביל לרוקן בורות ספיגה, ניקוז מים מלוכלכים, בו. ועוד. כלומר השימוש במשאבות הוא מאוד חשוב על מנת לאפשר עבודה תקינה ויעילה של מערכות ביוב לאורך תקופה ארוכה. כמו שציינו השימוש עם משאבות בתוך מערכות ביוב נעשה בין היתר גם במבנים תעשייתיים ובפרט במבנים שמתעסקים בפסולת תעשייתית וטיהור שפכים. המשאבות מאפשרות על הזרמת הנוזלים והמוצקים בצורה נכונה בלי לגרום לסתימה של המערכת.

ההחלטה איזו והיכן לרכוש משאבה עבור מערכות ביוב, צריכה לקחת בחשבון את איכותה, גודלה ואת מידת התאמתה למערכת הביוב, לשם כך חשוב לרכוש משאבה במקום מוכר שמתעסק בנושא.

לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הצוות שלנו בלחץ משאבות, אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות משבות טבולה לביוב ומשאבות אחרות למערכות ביוב. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון ואנחנו נדאג שהצוות שלנו ישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין.

מוזמנים לקרוא בנוסף: מערכות מים

© כל הזכויות שמורות ללחץ משאבות 2010 בע״מ פותח ע״י ims