ייצור, שיווק ותיקון משאבות לחץ מכל סוג

נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.

השאר פרטים
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

מערכות מים

עסקים ומפעלים רבים משתמשים במערכות מים מסוגים שונים לצורך שימוש תעשייתי, מדובר במערכות שמאפשרות להם להפעיל מכונות שונות, מערכות מיזוג אוויר, מנועים, ואלמנטים אחרים אשר נדרשים להם לצורך עבודה כפי שהם זקוקים להן. בין היתר המפעלים בתעשיות השונות עובדים עם מערכות מים שלצידן יש מערכות קירור מים ומערכות חימום מים, מדובר במערכות מתוחכמות אשר מאפשרות קירור וחימום של המים באופן כזה שתוך זמן קצר אפשר לראות תוצרים.

צריך לזכור שהרבה פעמים מדובר באילוץ שנוצר כתוצאה מתנאי מזג האוויר על כן יש חשיבות לא רק לתוצאה שהמערכת יוצרת אלא גם למשך הזמן שלוקח לה להגיע לתוצאה זו. יש לומר מערכת קירור מים או מערכת חימום מים, לא בנויות אך ורק מטמפרטורה אשר מווסתים אותה בשביל להגיע למצב איקס או למצב Y, אלא הרבה מעבר לכך.

מדובר במערכת מורכבת שכוללת מדחסים, מפוחים, מערכות חשמל וכל אלה יוצרות מערכות מים אשר ניתן להביא אותן לכדי קירור או חימום לפי הצורך. בשביל ליהנות ממערכות מים איכותיות כפי שאנחנו צריכים, יש לבחון מספר נקודות בטרם אנחנו מחליטים איזו מערכת לרכוש:
ראשית, עלינו לבחון האם מדובר במערכת שיכולה להתאים לנו למפעל מבחינת האיכותיות והפונקציות השונות שיש בה.
שנית, עלינו לבחון מה גודל המערכת, האם היא מספיק גדולה בשבילנו ויכולה לקרר או לחמם את כמות המים שאנחנו צריכים. מן הסתם מדובר באותה מערכת ועל כן אנחנו לא צריכים לקנות מערכות מים לקירור ומערכות מים לחימום אלא מערכת אחת שתבצע את שתיהן.
שלוש, עלינו לבחון באיזו שיטה מתבצע הקירור והחימום, האם מדובר בשיטה מהירה, חסכונית ופשוטה.
ארבע, רצוי מאוד לבחון את היכולת של המערכת בשילוב מערכות אחרות נלוות, בשביל שנוכל לשלב בעבודתה מכשירים אחרים.
חמש, יש לבחון האם ניתן להחליף חלקים, כמה זה עולה, איפה, כמובן יש לבדוק שהחלקים ניתנים להחלפה בישראל.
שש, חשוב לבדוק שמקבלים תעודת ביטוח על המכשירים ואחריות מלאה לתיקונים בישראל.

אנחנו בלחץ משאבות מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, כך נוכל לספר לכם על מערכות למים אשר אנחנו מציעים למכירה. המערכות שלנו הן הטובות ביותר שאפשר למצוא כיום בתחום, אנחנו מספקים אותם עם שירות מלא אשר יכול להתאים לכל לקוח. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ועוד היום תוכלו ליהנות הצעות מחיר אטרקטיביות למערכות מים מסוגים שונים.

מוזמנים לקרוא בנוסף: משאבות לחץ מים

© כל הזכויות שמורות ללחץ משאבות 2010 בע״מ פותח ע״י ims