ייצור, שיווק ותיקון משאבות לחץ מכל סוג

נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.

השאר פרטים
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

מערכות סולריות והסקה

בלא מעט בתים פרטיים וכן בבתי מסחר ובעסקים, ישנן כיום מערכות סולריות והסקה, מדובר במערכות שמטרתן לאפשר חימום של המקום ללא שימוש במערכות מיזוג אוויר, כלומר ללא צריכת חשמל, דבר שהוא חסכוני מאוד. התקנת מערכות סולריות והסקה דורשות כמובן ידע מקצועי נרחב, כזה שבא לידי ביטוי בצורות שונות, החל מהיכרות עם השטח, בניית מערכת חימום והסקה או מערכות סולאריות שונות שמסוגלות לחמם את הבית בצורה מרבית, יש צורך לדעת היכן למקם את הלוחות הסולאריים, אילו אישורים נדרשים לשם כך, אילו משאבות יש להתקין לשם כך ועוד.

חשוב לציין שבחלק מהמקרים, בוודאי כשמדובר במערכות סולריות והסקה בשטחים גדולים, אז מלבד השטח שנדרש לצורך התקנת המערכות, יש צורך גם בחדרי מכונות מיוחדות אשר ניתן להתקין בהן את הבסיס של מערכות סולריות והסקה, ובכך ניתן לקבל הספק גבוה של עבודה. דוגמא טובה לאופן בו מערכות סולריות והסקה עובדות הן באמצעות חימום בריכה סולארי. מדובר על בריכה אשר עובדת באמצעות משאבת הסחרור של הבריכה אשר מעבירה מים לקולט, המים נכנסים לקולט דרך הצינוריות אשר מתחממות באמצעות אנרגיית השמש. במערכת יש ברזים שמאפשרים לשחרר ואקום בימים של מזג אוויר קר באופן קיצוני, המים החמים חודרים אל הבריכה בפעולה שחוזרת על עצמה מספר פעמים, עד שמקבלים את הטמפרטורה הצרויה. החימום נעשה באופן אוטומטי ומבוקר על ידי בקר ייחודי לשם. אותה בריכה צריכה כמובן להיות במקום מפוקח ומבוקר, כשהמערכות מסביב מבצעות את העבודה שלהן, זאת על מנת לאפשר להן לעבוד כראוי.

המערכות צריכות להיות מפוקחות על ידנו וכן על ידי אנשי מקצוע שיבחנו, שאכן המים זורמים בצורה נכונה והצינוריות השונות מתחממות כראוי באמצעות אנרגיית השמש. במידה ויש בעיה בחימום, יהיה קל מאוד להבחין בכך, מאחר והמערכת לא תספק מים חמים ולא תחמם את המקום. כמו כן, חשוב לוודא שאין דליפה של המים והכל עובר חלק על מנת שלא ייווצר מצב שתהיה הצפה במקום. במקרה כזה אנחנו עלולים להתמודד עם מצבים מאוד לא נעים שישפיעו על איכות ושגרת חיינו.

לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, חברת לחץ משאבות מתמחה בטיפול במערכות סולריות והסקה, טיפול במשאבות לחימום בריכה סולארי ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לכל עבודה. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או במייל.

מוזמנים לקרוא בנוסף: גלגלון כיבוי אש

© כל הזכויות שמורות ללחץ משאבות 2010 בע״מ פותח ע״י ims