ייצור, שיווק ותיקון משאבות לחץ מכל סוג

נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.

השאר פרטים
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

משאבות למזרקות

גם מי שאיננו מבין ומכיר את התחום של משאבות מים יודע את תפקידן ועד כמה הן משמעותיות לצורך שימושים שונים. זה נכון כשמדובר במשאבות מים פנימיות אשר בלעדיהן אי אפשר שאלמנט מסוים יעבוד כנדרש, וזה נכון גם במקרה של משאבות מים חיצוניות, למשל בריכות, אשר יש צורך בהן על מנת שיעבדו בצורה מדויקת וחזקה.

שימוש במשאבות, דוגמא משאבות מים קטנות או גדולות, הוא שימוש אלמנטארי כשאנחנו עובדים עם בריכות שחייה או נוי, מזרקות מים למפלים או לכל צורך אחר. החשיבות של המשאבות היא בכך שהן מאפשרות זרימה ותנועת מים מוגברת, יצירת לחץ משמעותי אשר מאפשר לגרום לזרם המים להיות הרבה יותר חזק. אם ניקח למשל בריכה ביתית, הרי שבלי שימוש במשאבת מים חיצונית או פנימית לא נוכל להשתמש בה, בוודאי שלא תהיה בה תחלופה של מים לאורך זמן.

כאן המקום לציין, ישנן משאבות מים קטנות כמו שיש משאבות מים גדולות וישנה משאבת מים חיצונית כמו משאבה פנימית. בסופו של דבר אנחנו קובעים היכן להתקין את המשאבה ואיזו משאבה זו תהיה על פי הצרכים שלנו, אלה נובעים מאופי השימוש שנעשה במשאבה, המיקום של המתקן אליו אנחנו מבקשים לחבר את המשאבה וכן אופיו של המתקן.

בדרך כלל ההמלצה היא לא לקחת משאבה קטנה ממה שאנחנו צריכים וגם לא גדולה מדי, ההסבר הוא שעלינו להתאים את המשאבה כך שהיא תעבוד בצורה אופטימאלית עם המתקן. נקודה נוספת חשובה היא שעלינו להקפיד לטפל במשאבות בצורה מדויקת וטובה. לרוב המשאבות, כולל משאבת מים חיצונית, תותקן בחדר חיצוני, זה נכון גם במקרה של משאבות לצרכים מסחריים או תעשייתיים וכן במשאבות לצרכים פרטיים. עלינו לוודא שהחדר נקי, שאיש לא נכנס אליו ללא אישור, ושהמשאבה נקייה לגמרי, כל חלקיה מקוריים ואם היא לא עובדת כראוי, אנחנו מפסיקים לעבוד איתה עד שנטפל בה. עניין זה הוא חשוב גם בשביל שנשמור על המשאבה תקינה וגם בשביל שנוכל לשמור על בטיחות המבנה והאנשים.

לסיום, אם אתם מחפשים משאבות למזרקות או בריכות, משאבות מים קטנות או גדולות, זה הזמן ליצור איתנו קשר. צוות לחץ משאבות 2010 ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אצלנו תוכלו למצוא משאבות שמתאימות לשימוש ביתי ותעשייתי. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לטפל בבקשה שלכם בהקדם.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף: משאבות צנטריפוגליות

© כל הזכויות שמורות ללחץ משאבות 2010 בע״מ פותח ע״י ims