ייצור, שיווק ותיקון משאבות לחץ מכל סוג

נשמח להעניק לכם במקצועיות, זמינות מלאה 24/7, ייעוץ ושירות אישי.

השאר פרטים
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

משאבות צנטריפוגליות

חברות בתעשיות רבות נדרשות להשתמש במשאבות צנטריפוגליות, משאבות אשר מאפשרות חיבור לאמצעים שונים ולהעניק להם מהירויות שונות. מדובר באחת מן המשאבות הנפוצות ביותר לשימוש כיום ועל כן אין פלא שאנחנו יכולים לראות כיצד כל הזמן נעשה ניסיון לשפר את איכות העבודה שלה.

משאבה צנטריפוגלית, היא משאבה שניתן לחבר אליה צינורות מסוגים שונים, החל מצינורות להגברת לחץ מים לשימוש תעשייתי וביתי וכלה בשימושים אחרים שנדרשים הן באופן פרטי והן תעשייתי. בין היתר אפשר לחבר אליה צינורות דרכן ניתן להעביר מים, שמן וחומרים אחרים. יתרון נוסף של משאבה זו, מלבד העובדה שניתן לחבר אליה אמצעים שונים, הרי שאפשר לסובב אותה בקלות רבה ובמהירויות רבות, היא יוצרת את הלחץ הנדרש ומאפשרת תנועה רדיאלית במהירויות גבוהות. כאשר הנוזל נמצא בפנים הרי שמהירות הזרימה שלו מוגברת כתוצאה מהלחץ הייחודי שהמשאבה יוצרת.

כאמור, ניתן לבצע שימוש במשאבה צנטריפוגלית הן לשימוש ביתי והן לשימוש תעייתי. אנחנו יכולים למצוא אותה בתעשיות כמו משקאות, קוסמטיקה, תרופות מזון ועוד. השימוש במשאבות צנטריפוגליות לצרכים ביתיים מבצע בדרך כלל בדודי שמש, אז יש צורך להפעיל לחץ מסוים בשביל שהדוד יעבוד כנדרש, כמו כן אנחנו יכולים למצוא שימוש במשאבות צנטריפוגליות בודדות במקרה של מערכות חימום והסקה. חשוב להבהיר שלא בכל מצב קיים שימוש במשאבות מסוג זה ולעיתים קרובות הוא לא בהכרח נדרש.

על מנת שהשימוש במשאבות צנטריפוגליות יעשה כפי שצריך בצורה חכמה ולאורך זמן, הרי שנדרש להתקין את המשאבות המתאימות בגודל ובעוצמה, כמובן שההתקנה צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית, שתדע גם לטפל בכל בעיה של הצינורות. נקודה נוספת שיש לזכור היא, שהמשאבות צריכות לעבור פיקוח וביקורת אחת לכמה זמן, על מנת לוודא שהן שימושיות ותקינות. במקרים מסוימים, במיוחד במקרים תעשייתיים הרי שהדבר הכרחי גם לצורך בטיחות המקום והאנשים שעובדים בו ולא רק לצורך עבודה סדירה עם החומרים השונים. לכן התקנת המשאבות צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע ולא על ידי גורמים שאינם מכירים את הנושא של התקנת משאבות.

זו הסיבה שאנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר. צוות חברת לחץ משאבות 2010, ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אנחנו מתקינים משאבות צנטריפוגליות הן במתחמים תעשייתיים והן במתחמים פרטיים. הצוות שלנו ישמח לענות לכם על כל שאלה ולעזור לכם בכל עניין ועניין בנושא זה לגבי רכישה, התקנה, ביקורות והחלפת חלקים.

מוזמנים לקרוא בנוסף: עבודות שאיבת מים

© כל הזכויות שמורות ללחץ משאבות 2010 בע״מ פותח ע״י ims